HAKKIMIZDA BİZDEN HABERLER SERTİFİKALAR

ALP SU SOĞUTMA KULELERİ, ALP Kompozit Yapı çatısı altında hizmet vermektedir.

ALP Kompozit Yapı, 2011 Uşak ili Karma (Deri) Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulmuştur.

Grup firmalarımızdan Pul-Tech FRP, CTP (CamElyaf Takviyeli Polyester) profillerin üretimini ve imalatını yapmaktadır. Bunun yanı sıra elyaf sarma yöntemi ile CTP (Cam Elyaf Takviyeli Polyester) boru imalatını yaparak, çeşitli kulelerin su dağıtım kanalları ve kule gövdelerini imal etmektedir.

ALP SU SOĞUTMA KULELERİ, CTP Paket Tip Su Soğutma Kulelerini kendi fabrikasında üretmekte; su soğutma kulesi ve yedek parçalarının pazarlama, satış ve montaj hizmetini vermektedir. Ayrıca mevcut soğutma kulelerinin bakım, onarım ve keşif çalışmaları, mühendislik ve diğer taahhütlük hizmetleri verilmektedir.

Su Soğutma Kuleleri, kompozit yani CTP malzemeden üretilmektedir. Kompozit malzeme son teknoloji ürünler olup korozyondan etkilenmeyen, boya gerektirmeyen bir yapıya sahiptir.

Firmamız, su soğutma kuleleri sektöründe tecrübe ve bilgi birikimini yaptığı işlere aktaran, üretimden imalata, mühendislik hizmetlerinden, şantiye faaliyetleri ve montaja kadar çözüm odaklı çalışarak genç ve dinamik ekibi ile faaliyetlerine devam etmektedir.